- Strona główna
- Warszawa
- Informator
- Szpitale i apteki
- Przychodnia lekarska
Przychodnia lekarska · Warszawa
Adresy, godziny otwarcia i telefony.
13 miejsc
Wyróżnione miejsce wolne
Tu może być Twoja firma
Na początku działu «Szpitale i apteki» — ze zdjęciem i oznaczeniem «Polecane».
Zarezerwuj to miejsce
Twój Lekarz w Warszawie Wola Centrum Medyczne
Centrum medyczne · Klinika stomatologiczna · Stomatolog
Batalionu AK „Parasol” 5/7
512200670 Zamknięte otwarcie o 08:00
4,8
Popularne miejsce
strona www
Centrum Medyczne Babka Medica
Centrum medyczne · Przychodnia lekarska
Zygmunta Słomińskiego 19
225301000 Zamknięte otwarcie o 07:30
4,4
Popularne miejsce
strona www
Twój Lekarz w Warszawie Targówek Centrum Medyczne
Przychodnia lekarska · Klinika stomatologiczna · Dermatolog
Płosa 3
500863535 Zamknięte otwarcie o 08:00
4,8
Popularne miejsce
strona www
Centrum Medyczne Body Move | Rehabilitacja| Ortopeda| USG | Wkładki ortopedyczne
Przychodnia lekarska · Kardiolog · Ortopeda
Domofon 1917, Ludwika Rydygiera 19/Lok U17
226900010 Zamknięte otwarcie o 08:00
4,8
Popularne miejsce
strona www
Centrum Medyczne Medicover Atrium
Centrum medyczne · Laboratorium · Przychodnia lekarska
Al. Jana Pawła II 27
500900500 Zamknięte otwarcie o 07:00
4,1
Popularne miejsce
strona www
Centrum Medyczne Medicover Wołoska
Centrum medyczne · Lekarz · Przychodnia lekarska
Wołoska 22
500900500 Zamknięte otwarcie o 07:00
4,3
Popularne miejsce
strona www
Centrum Medyczne Medicover Klimczaka
Centrum medyczne · Lekarz · Przychodnia lekarska
Franciszka Klimczaka 1
500900500 Zamknięte otwarcie o 07:00
4,3
Popularne miejsce
strona www
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek
Przychodnia lekarska
Milenijna 4
225182666 Zamknięte otwarcie o 08:00
1,8
strona www
Twój Lekarz w Warszawie Śródmieście Centrum Medyczne
Pediatra · Stomatolog · Dermatolog
Franciszkańska 14/lok.105
500863535 Zamknięte otwarcie o 08:00
4,8
Popularne miejsce
strona www
eDoktorzy.pl - Recepta online i L4 Online | e-Zwolnienie | Konsultacje lekarskie online
Lekarz · Lekarz dyżurny · Lekarz rodzinny
Franciszka Klimczaka 17/80
516044711
4,9
Popularne miejsce
strona www
Twój Lekarz w Warszawie Mokotów Centrum Medyczne
Pediatra · Stomatolog · Endokrynolog
Czerniakowska 139/LU1
509609060 Zamknięte otwarcie o 08:00
4,8
Popularne miejsce
strona www
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Boramed Bora-Komorowskiego
Ginekolog-położnik · Centrum diagnostyczne · Ginekolog
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 21/lokal 307
222501577 Zamknięte otwarcie o 07:00
4,4
Popularne miejsce
strona www
Gabinet Ginekologiczny Dw. Wileński
Ginekolog-położnik · Poradnia · Endokrynolog
Targowa 70
226190019 Zamknięte otwarcie o 08:00
4,8
strona www